top of page
ZAPRASZAMY DO PRZYJACIELA MAIN.jpg
Zapraszamy do Przyjaciela

Nasze przedszkole to przyjazne i bezpieczne miejsce, którego głównym założeniem jest wspieranie nieskrępowanej dziecięcej kreatywności, korzystając ze wszystkich form ekspresji i sztuki. Naszą misją jest kształcenie dzieci w atmosferze akceptacji, wsparcia i poszanowania indywidualności, aby jak najpełniej rozwijać naturalny potencjał każdego małego człowieka. 

LOKALIZACJA MAIN.jpg
Lokalizacja
TŁO.jpg

Wyróżnia nas świetna lokalizacja - zielona okolica, nieopodal lasu, w bliskim sąsiedztwie

stacji PKP Falenica. Posiadamy prywatny parking dla rodziców oraz własny ogród przedszkolny!

Ciepielowska 7, Warszawa Wawer.

NASZE PRZEDSZKOLE_ART.jpg
Nasze Przedszkole

Przedszkole Przyjaciel mieści się w nowoczesnym budynku wyróżniającym się oryginalnym, industrialnym wystrojem. Naszym atutem są niezwykle jasne i przestronne sale z bezpośrednim dostępem do łazienki, a także „małpi gaj” w centralnym punkcie przedszkola.

EDUKACJA PRZEDSZKOLNA.jpg
Edukacja Przedszkolna

Zatrudniamy w pełni wykwalifikowanych nauczycieli i prowadzimy codzienne zajęcia edukacyjne, zgodnie z obowiązującą Podstawą programową MEN, korzystając nowoczesnych metod edukacyjnych.

Edukacja Artystyczna
EDUKACJA ARTYSTYCZNA.jpg

Stworzyliśmy miejsce, w którym szeroko rozumiana ekspresja twórcza zajmuje ważne miejsce. Nasze projekty i działania są efektem pasji oraz autorskich działań i scenariuszy. Wychodzimy poza schematy - uczymy dzieci odbierania i tworzenia jakościowej sztuki wizualnej, realizujemy autorskie przedstawienia dziecięce, muzykujemy, tańczymy, odczuwamy! 

Edukacja Emocjonalna
EDUKACJA EMOCJONALNA.jpg

Jako placówka integracyjna wiemy jak ważny jest emocjonalno - społeczny aspekt rozwoju. Zatrudniamy psychologów oraz innych specjalistów dbających o prawidłowy rozwój dzieci. Prowadzimy zajęcia wspierające rozwój emocjonalny oraz Treningu Umiejętności Społecznych.  

INTEGRACJA MAIN.jpg
Integracja

W naszym przedszkolu swoje miejsce znajdują zarówno dzieci neurotypowe jak i te posiadające specjalne potrzeby edukacyjne.  Jako placówka integracyjna zatrudniamy wielu specjalistów oraz z sukcesami prowadzimy multispecjalistyczną terapię poznawczo - behawioralną.

ZAJECIA DODATKOWE.jpg
Zajęcia dodatkowe

Oferujemy dzieciom szereg zajęć dodatkowych prowadzonych przez naszą wykwalifikowaną kadrę lub doświadczonych specjalistów z zewnątrz.

Większość zajęć realizujemy w ramach czesnego!

CZESNE MAIN.jpg
Czesne

1650 zł

W ramach czesnego zapewniamy pobyt dziecka w przedszkolu w godzinach 7-18, całodzienne wyżywienie oraz liczne zajęcia dodatkowe.

NASZA KADRA MAIN.jpg
Nasza kadra

Nasz zespół tworzą nauczyciele i specjaliści z pełnymi kwalifikacjami, doświadczeniem w pracy z dziećmi, pełni pasji i zaangażowania.

REKRUTACJA.jpg
Rekrutacja

Mamy wolne miejsca! Zapraszamy do kontaktu.

bottom of page