top of page
NASZA KADRA MAIN.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
AniaN3.jpg

Anna Nikodem 

Dyrektor

Jestem dyrektorem Żłobka i Integracyjnego Przedszkola Przyjaciel w Falenicy. Od ponad 8 lat dbam o organizację pracy w Przyjacielu. Moim celem było stworzenie miejsca, gdzie wszyscy - dzieci, rodzice jak i pracownicy, będą czuć się komfortowo i dobrze - gdzie przychodzi się z uśmiechem na twarzy. Udało się spełnić moje marzenie - Przyjaciel to zgrany zespół, świetna współpraca, miejsce pełne zrozumienia, wsparcia i miłości, ale także profesjonalna kadra i mnóstwo sukcesów edukacyjnych oraz terapeutycznych.

NASZA KADRA TŁO.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
NASZA KADRA TŁO.jpg
ja2.jpg

Matylda Matisow

Wicedyrektor

Koordynator ds. integracji

Nauczyciel mianowany,  Pedagog specjalny,  Terapeuta. Przez ponad szesnaście lat, w codziennej pracy zawodowej, pod superwizją, zdobywała wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą terapii dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju i autyzmem metodami Stosowanej Analizy Zachowania. Absolwentka studiów wyższych ze specjalizacjami: Pedagogika specjalna, Doradztwo i terapia pedagogiczna oraz Pedagogika wczesnoszkolna. Obecnie studentka ostatniego semestru Psychologii. Posiada dodatkowe kwalifikacje z zakresu Treningu Umiejętności Społecznych oraz Arteterapii. 

W Przyjacielu koordynuje pracę zespołu nauczycieli oraz specjalistów, zajmuje się planowaniem procesu terapeutycznego, jest wsparciem merytorycznym zarówno dla nauczycieli, specjalistów jak i rodziców. 

Marta Kamińska

Opiekun - wychowawca

Opiekunka dziecięca z pełnymi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym. Od ponad sześciu lat pracuje jako wychowawca w Żłobku Przyjaciel. Ukończyła Zespół Medycznych Szkół Policealnych zdobywając pełne kwalifikacja uprawniające do pracy opiekuńczej z dziećmi. Osoba ciepła, empatyczna, kreatywna, rozwijająca swoje kompetencje na licznych kursach i szkoleniach, zwłaszcza z zakresu sensoplastyki i motoryki małej. Jej pasją, którą wykorzystuje w swojej codziennej pracy, są wszelkie działania kreatywne i plastyczne. Prywatnie mama 10 - letniej Gabrysi.

 

Zainteresowania: rysunek, fotografia amatorska, wycieczki piesze, rowerowe, spływy kajakowe.

Magdalena Dołowa 

Opiekun - wychowawca

Opiekunka dziecięca z pełnymi kwalifikacjami i bogatym stażem zawodowym. Ukończyła Zespół Medycznych Szkół Policealnych zdobywając pełne kwalifikacje uprawniające do pracy opiekuńczej z dziećmi. Swoje doświadczenie zdobywała jako wieloletnia opiekunka dziecięca (niania) oraz pomoc nauczyciela w Przedszkolu Integracyjnym. Od ponad 7 lat pracuje jako wychowawca w Żłobku Przyjaciel. Osoba odpowiedzialna, pracowita, empatyczna. Jej mocną stroną, którą wykorzystuje w swojej codziennej pracy, są uzdolnienia muzyczno-wokalne. Prywatnie mama 17 - letniej Wiktorii oraz 3 - letniej Poli.

 

Zainteresowania: muzyka, sport, podróże.

Marta Lemieszka 

Opiekun dziecięcy

Opiekunka dziecięca z pełnymi kwalifikacjami i doświadczeniem zawodowym. Od ponad pięciu lat pracuje w Żłobku Przyjaciel. Ukończyła Zespół Medycznych Szkół Policealnych zdobywając pełne kwalifikacja uprawniające do pracy opiekuńczej z dziećmi. W Przyjacielu jest nieocenionym wsparciem wychowawcy, dba przede wszystkim o pielęgnację i bezpieczeństwo dzieci.

 

Diana Kirchik 

Opiekun dziecięcy

 

Ukończyła Kijowski Narodowy Uniwersytet Kultury i Sztuki zdobywając tytuł nauczyciela przedszkolnego. Przez dziesięć lat pracowała w firmie związanej z architekturą krajobrazu, następnie swoje doświadczenie zawodowe rozwijała pracując ponad 5 lat jako nauczyciel przedszkolny w Ukrainie. Posiada liczne szkolenia i kursy pedagogiczne. Obecnie- opiekun dziecięcy w Żłobku Przyjaciel.

 

Zainteresowania: działania twórcze i plastyczne z wykorzystaniem różnych technik, sport, gotowanie.

 

Ewa Jarzymowska - Kałudowa  

Opiekun dziecięcy

 

Pomoc wychowawcy.  Z wykształcenia - muzyk. Od ponad trzech lat pracuje jako opiekun dziecięcy w Żłobku Przyjaciel. Dodatkowo prowadzi zajęcia rytmizujące - „gordonki”.

 

WIĘCEJ JUŻ WKRÓTCE!

Magdalena Śluzek

Opiekun dziecięcy

Pomoc wychowawcy.  Posiada stosowne kwalifikacje do sprawowania opieki nad dziećmi do lat 3, potwierdzone certyfikatem.  Z wykształcenia magister filologii polskiej , absolwentka studium plastycznego,  Osoba pogodna, ciepła i troskliwa. Zarażająca dobrą energią. Miłośniczka wszelkich prac manualnych: wyplatanie z wikliny, modelowanie ceramiki, rysowanie, malowanie, prace twórcze. Prywatnie mama dwójki dzieci.

MagdaD.jpg
MartaL.jpg
p.Ewa.jpg
Magda.R.jpg
Marzenka.jpg
p.Hania.jpg

Marzena Sielska

Obsługa 

 

W Przedszkolu Przyjaciel dba o porządek i przygotowanie posiłków.

“Jestem osobą uśmiechniętą, pomocną i zaangażowaną w swoją pracę. Prywatnie jestem mamą dwóch chłopców. Uwielbiam gotować, jeść, spacerować i cieszyć się życiem.”

 

Hanna Sielska

Obsługa 

W Przedszkolu Przyjaciel dba o porządek i przygotowanie posiłków.

“Jestem osobą pogodną, pracowitą i sumienną. Praca pośród dzieci przynosi mi dużo radości.”

 

bottom of page